NOWY UŚMIECH, NOWE ŻYCIE


Zęby od zawsze były moim kompleksem, więc spełniło się moje marzenie. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak wiele może zmienić zdrowy i piękny uśmiech. Teraz chyba nie będę przestawać się śmiać – nawet te słowa nie są w stanie oddać w pełni ogromnej radości, jaka towarzyszyła Pani Bożenie Michalskiej, gdy pierwszy raz spojrzała w lustro i zobaczyła efekt metamorfozy, którą przeszła w klinice Śmigiel Implant Master Clinic w Katowicach. Placówka prowadzona przez doktorów Barbarę i Tomasza Śmigiel jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej akcji Metamorfoz z magazynem Claudia.


Katowice dentystyczną stolicą Polski!

Nasza klinika została oficjalnym partnerem ogólnopolskiej akcji METAMORFOZY magazynu Claudia. To dla nas ogromne wyróżnienie, a zarazem wielkie wyzwanie!

Zdrowy i piękny uśmiech to podstawa Metamorfozy z Claudią to cykliczna akcja, która odbywa się na łamach ogólnopolskiego magazynu. W drodze internetowego konkursu organizatorzy wybrali na początku roku około 30 kandydatek, spośród których branżowi specjaliści wybrali 6 pań. Na przestrzeni kolejnych miesięcy zostaną poddane specjalistycznym zabiegom mającym na celu poprawić ich wizerunek. Wśród ekspertów znaleźli się fryzjerzy, wizażyści, styliści oraz… dentyści, bo przecież atrakcyjny wygląd zaczyna się od zdrowego i pięknego uśmiechu. – Dla naszej kliniki udział w akcji Metamorfoz to ogromne wyróżnienie i docenienie naszych osiągnięć. Ponieważ lubimy wyzwania chętnie się w nią zaangażowaliśmy. Z naszego doświadczenie wiemy, jak diametralnie może zmienić się życie pacjentów w chwili otrzymania zdrowego i ładnego uzębienia, czego najlepszym przykładem jest Pani Bożena – mówi Barbara Urbanowicz- Śmigiel, kierownik projektu z ramienia ŚMIGIEL IMPLANT MASTER CLINIC.

Indywidualne podejście i nowoczesne technologie

Na początku roku finalistki akcji przyjechały do Katowic. Każda z nich została poddana tej samej procedurze, co pacjenci kliniki Śmigiel Implant Master Clinic. – Indywidualne podejście na każdym etapie, pogłębiony wywiad i precyzyjna diagnostyka z użyciem nowoczesnego sprzętu, takiego jak tomograf komputerowy czy wewnątrzustny skaner 3D, pozwoliły nam precyzyjnie zaplanować leczenie. Dzięki protokołowi Digital Smile Design i wykonanej profesjonalnej sesji zdjęciowej dobraliśmy uśmiechy „szyte na miarę” – relacjonuje dr Tomasz Śmigiel, współwłaściciel ŚMIGIEL IMPLANT MASTER CLINIC.


dr Barbara Urbanowicz-Śmigiel Kierownik zespołu ekspertów Kliniki. Redaktor naczelna czasopisma „Silesia Smile”. Mentorka z zakresu stomatologii w „Dress for Success” – największej światowej organizacji wspierającej kobiety na rynku pracy.

Każdy przypadek jest inny. Dla każdego znajdujemy indywidualne rozwiązania. 
Już dziś zgłoś się na konsultację: