INVISALIGN – ESTETYCZNY APARAT NA ZĘBY

APARAT, KTÓREGO NIE WIDAĆ

Jeśli Twoje zęby spędzają Ci sen z powiek, ale nie możesz zaakceptować metalowego aparatu ortodontycznego na zębach, jest na to sposób – system Invisalign. Te prawie niewidoczne nakładki na zęby pozwolą Ci w komfortowy sposób dotrzeć do upragnionego celu – prostych, zdrowych zębów. Umów się do ortodonty i dowiedz się, jak będzie przebiegało leczenie systemem Invisalign u Ciebie.

Invisalign to rozwiązanie, które umożliwia prostowanie zębów za pomocą serii prawie niewidocznych alignerów zaprojektowanych indywidualnie dla każdego pacjenta. Każdy aligner jest wymieniany na kolejny po dwóch tygodniach, tak aby zęby stopniowo się przesuwały we właściwe miejsce dzień po dniu.

W odróżnieniu od stałych aparatów ortodontycznych aligenry można w każdej chwili zdjąć i z powrotem włożyć.

 

KOMFORT PRZEDE WSZYSTKIM

Adult_Upper_onWhite_rt5_HR_1280

JAK PRZEBIEGA LECZENIE?

Invisalign obejmuje skuteczne leczenie wielu wad zgryzu – począwszy od zębów stłoczonych lub z dużymi przestrzeniami, zgryzu krzyżowego, a skończywszy na leczeniu przodozgryzu i tyłozgryzu. Zawsze rozpoczyna się ono od konsultacji z ortodontą, którego zadaniem, po zbadaniu pacjenta, jest zakwalifikowanie do leczenia systemem Invisalign. Następnie zęby są skanowane specjalnym skanerem 3D, dzięki czemu wiemy, jak będą one wyglądać po zakończeniu leczenia. Po ok. 1 miesiącu pacjent otrzymuje swój pierwszy, indywidualny zestaw przezroczystych alignerów. W kolejnych miesiącach alignery wymieniane są mniej więcej co dwa tygodnie, a pacjent może obserwować zmianę swojego uśmiechu.

Invisalign_Secondary_Blue_RGB

Czas leczenia systemem Invisalign jest bardzo różny u poszczególnych pacjentów. Zależy przede wszystkim od tego, jak często pacjent zakłada alignry, jaki tryb życia prowadzi i jak zaplanowano jego leczenie.

Invisalign to nowoczesny system nakładek prostujących zęby. Jeżeli zależy Ci na estetycznym aparacie dostosowanym do Twoich potrzeb i trybu życia, umów się na wizytę do ortodonty i zapytaj o system Invisalign.

.

INV_ClickIn_2466_rt3_HR_RGB_1280 (1)
CA_INVI_D2_A_IntProduct_0112_rt1_HR_640
INV_ClickIn_3380_rt4_HR_RGB_1280

zapytaj!

Nie znalazłaś interesujących Cię informacji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Zadzwoń (+48 32 255 73 06), napisz (biuro@grafpik.pl) lub uzupełnij poniższy formularz kontaktowy.