ZAPŁAĆ W RATACH

RRSO 5,96 %

Leczenie zębów na raty? Dlaczego nie? Jeżeli nie możesz lub nie chcesz zapłacić od razu pełnej kwoty za wykonane u nas zabiegi skorzystaj z systemu ratalnego. Nisko oprocentowany kredyt nie nadszarpnie Twojego budżetu, a Ty będziesz mógł wreszcie cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem.

SCB_RATY_logo—2018-07-05-02

Leczenie skomplikowane, wysoce specjalistyczne, które realizowane jest w Śmigiel Implant Master Clinic wiąże się z kosztami, które nie każdy może lub chce ponosić w całości, w płatności jednorazowej. Pomocnym rozwiązaniem może okazać się zapłata rozłożona na wygodne części.

Mamy świadomość, że zapłata za całość leczenia podczas jednej wizyty może być kłopotliwa, dlatego umożliwiliśmy naszym pacjentom skorzystanie z atrakcyjnego systemu ratalnego – podkreśla dr Tomasz Śmigiel, współwłaściciel Śmigiel Implant Master Clinic.

Klinikę Śmigiel Implant Master Clinic wspiera Santander Consumer Bank S.A., udzielając kredytu na leczenie stomatologiczne.

Każdy nasz pacjent aktualną symulację finansowania leczenia w systemie ratalnym otrzyma u pracownika rejestracji. Pozwala to szybko, bez konieczności wizyt w banku, ustalić wysokość kredytu oraz dostosować liczbę rat. Na miejscu podpisywana jest również umowa.

 

Podjąłeś decyzję o rozpoczęciu leczenia?

  • umów się na konsultację
  • po otrzymaniu planu leczenia przekaż go pracownikom rejestracji w celu dokonania symulacji kredytu;
  • wybierz propozycję dostosowaną do Twoich potrzeb;
  • zrealizuj wszystkie etapy leczenia;
  • ciesz się metamorfozą swojego uśmiechu.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jaką propozycję przygotowaliśmy dla Ciebie.

Dla propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 5,96%  wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień [13-09-2018] r. Propozycja obowiązuje dla umów zawartych w terminie od [18-09-2018] r. do [31-12-2018] r.

Silesia Smile sp. z o.o. sp. k. występująca w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl