Ile kosztują implanty zębów?

Implanty zębów to doskonały sposób na odzyskanie pełnego uśmiechu, który został utracony np. w wyniku wypadku. Implant przypomina wyglądem śrubę i stanowi swoistą podporę dla uzupełnienia protetycznego, takiego jak korona porcelanowa albo cała proteza. Implantologia to jedna z najbardziej zaawansowanych dziedzin stomatologii, dlatego warto postawić na najlepsze produkty i doświadczonych lekarzy. Implanty zębowe – ile kosztują i od czego zależy ich cena?

Masterzy implantologii dr Tomasz Śmigiel i dr Marek Adwent

Od czego zależy cena
implantów zębów?

 Koszt implantów zębów zależy od kilku czynników:

  • doświadczenia lekarza – w Śmigiel Implant Master Clinic pacjentem opiekuje się zespół specjalistów, w tym doktorzy Tomasz Śmigiel i Marek Adwent. Pierwszy z nich jest w czołówce stomatologów w naszym kraju, współtworzył jeden z pierwszych na świecie branżowych magazynów dotyczących wirtualnej stomatologii. Drugi to niezwykle doświadczony chirurg szczękowy. Obaj są członkami prestiżowego stowarzyszenia Implant Masters Poland i pierwszymi polskimi lekarzami, którzy ukończyli studia podyplomowe na Uniwersytecie im. J.W. Goethego we Frankfurcie. Razem tworzą duet, który dla pacjentów leczących się w naszej klinice stanowi gwarancję sukcesu.

  • rodzaju implantu - implant, jak każdy inny produkt, posiada swoje lepsze i gorsze odpowiedniki. W Śmigiel Implant Master Clinic pracujemy na implantach z grupy premium – Ankylos firmy Dentsply, które posiadają dożywotnią gwarancję. Implanty tak wysokiej klasy pozwalają lekarzom na skuteczne leczenie, a pacjentom zapewniają spokój i bezpieczeństwo.

  • dodatkowych zabiegów – czasem zdarza się, że przed wszczepieniem implantu konieczne są dodatkowe zabiegi.Jeśli na przykład doszło u pacjenta do zaniku kości, na skutek ekstrakcji zębów sprzed kilku lat, to aby można było wszczepić poprawnie implant, należy ją najpierw odbudować.

implant2

Ile kosztują implanty zębowe?

Cena implantów zębów zależy od wielu czynników, a ostateczny koszt uzależniony jest od oczekiwań pacjenta, jakości produktu czy koniecznością przeprowadzenia dodatkowych zabiegów. Sama część chirurgiczna implantu to koszt ok. 3700 zł. To inwestycja, która niejednemu pacjentowi naszej kliniki odmieniła życie – to prywatne bądź zawodowe.

 

To powinno Cię zainteresować!

implanty-ile-wytrzymuja

Na ile lat zakładane są implanty zębów?

Implanty zębowe, nazywane „trzecimi zębami”, to rewelacyjne rozwiązanie stomatologiczne pozwalające na odbudowę niepełnego uzębienia. Dzięki implantom możesz znowu cieszyć ...

Czytaj dalej
DSC_2615

Leczenie bez bólu

We współczesnej stomatologii nie ma miejsca na ból. Jesteśmy wierni tej zasadzie i nieustannie, każdego dnia stosujemy ją w praktyce.…

Czytaj dalej
silesiasmile-piekno-jest-w-tobie

ZMIANA MOJEGO UŚMIECHU ZMIENIŁA TAKŻE MOJE WNĘTRZE

Trafiłam do Kliniki Państwa Śmigiel dzięki metamorfozom z magazynem Claudia. Zmiana mojego uśmiechu zmieniła także moje wnętrze.  Kiedy sobie pomyślę, jak…

Czytaj dalej