Bezpieczeństwo w klinice COVID-19

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby leczenie w naszej klinice cechowało się możliwie najwyższym poziomem oraz bezpieczeństwem naszych pacjentów oraz personelu.

Przed planowaną wizytą przeprowadzamy z pacjentem dokładny wywiad telefoniczny, pozwalający na weryfikację konieczności wizyty w naszym gabinecie

Na bieżąco dezynfekujemy całą klinikę. Zarówno gabinety jak i przestrzenie wspólne.

podczas realizacji wizyty na terenie kliniki znajduje się tylko jeden pacjent.

Zapewniamy żele do dezynfekcji rąk dla pacjentów oraz personelu

Mierzymy temperaturę każdemu wchodzącemu pacjentowi. Wykorzystujemy do tego celu bezdotykowe termometry.

Personel wykorzystuje wszystkie środki ochrony osobistej

Wydłużyliśmy czas na każdą z wizyt, aby zapobiec kumulowania się pacjentów w poczekalni oraz umożliwić personelowi medycznemu wietrzenie oraz dezynfekcję gabinetu po każdym pacjencie .

Po zakończeniu wizyty rekomendujemy płatności bezgotówkowe

Nowa procedura umawiania oraz odbywania wizyt:

Wizyty umawiane są w godz. 8:00-20:00 od poniedziałku do piątku,
wyłącznie telefonicznie, pod numerami telefonów:


+48 32 255 73 06 lub +48 609 55 77 26

Informujemy, iż zgłaszając się do nas telefonicznie, zostaną Państwo poproszeni o wypełnienie kwestionariusza epidemiologicznego. W formularzu są pytania dotyczące niewystępowania zakażenia wirusem SARS-CoV-2, nieprzebywaniu na kwarantannie w związku z możliwością wystąpienia infekcji oraz braku objawów, które mogą sugerować zakażenie koronawirusem. Dodatkowo otrzymają Państwo również specjalny formularz ze zgodą Pacjenta na leczenie w obecnej sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Na podstawie kwestionariuszy oraz po wstępnej ocenie problemu przez lekarza, następuje decyzja o możliwości przyjęcia w zaproponowanym terminie.

Przyjeżdżając na wizytę do naszej kliniki, prosimy o niewchodzenie do placówki. To pracownik Recepcji zaprosi Państwa do środka. Nastąpi to w momencie, kiedy zespół medyczny będzie przygotowany do wizyty. Prosimy o pozostawienie okrycia wierzchniego w samochodzie.

W trakcie wizyty, na terenie naszej placówki przebywa tylko jeden Pacjent. W związku z tym prosimy, aby Państwa osoba towarzysząca pozostała w samochodzie lub na terenie parkingu kliniki.

Po wejściu do kliniki, przed rozpoczęciem leczenia, prosimy wszystkich Pacjentów o dezynfekcję rąk (w Recepcji dostępny jest środek do dezynfekcji). Następnie wykonujemy bezdotykowy pomiar temperatury oraz prosimy o podpis na wypełnionym wcześniej kwestionariuszu epidemiologicznym oraz formularzu zgody na leczenie. Wydrukowane dokumenty otrzymacie Państwo również w recepcji – prosimy o nieprzynoszenie własnych egzemplarzy. Dopiero po wypełnieniu tych wszystkich warunków oraz procedur możemy rozpocząć leczenie.

Wprowadziliśmy specjalne procedury bezpieczeństwa oraz tymczasowy regulamin przyjmowania Pacjentów w naszej klinice.  Rekomendujemy wyłącznie płatności bezgotówkowe.