Metamorfoza Patrycji

przemiana uśmiechu Patrycji

Kiedy pomyślę, jak moje zęby wyglądały kiedyś,
a jakie są teraz to tak, jakby porównać dzień z nocą.

Pani Patrycja na co dzień pracuje jako nauczycielka wychowania przedszkolnego. W swojej pracy ma wiele powodów do uśmiechu, ale przed metamorfozą nie robiła tego tak często, jakby chciała.

pacjent

problemy

zespół medyczny

etapy leczenia

– Kiedy sobie pomyślę, jak moje zęby wyglądały, kiedy pojawiłam się w katowickiej klinice, a jak wyglądają teraz, to tak, jakby porównać dzień z nocą. Niesamowicie pozytywne wrażenia – mówiła Pani Patrycja po obejrzeniu swojego nowego uśmiechu.

Po pierwszej wizycie Pani Patrycji w Śmigiel Implant Master Clinic  okazało się, że jej zęby wymagają zabiegów higienicznych, protetycznych oraz leczenia. W pierwszym etapie wykonano czyszczenie wraz z instrukcją higieny oraz wybielanie. Następnie skorygowano przebieg linii dziąseł, by poprawić proporcje w długości i symetrii zębów. Wyleczono próchnicę oraz kanałowo trójkę. Na kolejnej wizycie wymodelowano przednie zęby materiałem kompozytowym.

Trzy kobiety stojące w korytarzu z torbą z prezentami podczas Metamorfozy.

– Dzięki zastosowaniu takiej metody mogliśmy w jak najmniej inwazyjny sposób osiągnąć znakomity efekt. Znacząco poprawiliśmy kształt zębów, zachowując ich strukturę. Kompleksowe podejście ekspertów różnych specjalizacji z naszej kliniki dało kolejny satysfakcjonujący dla pacjenta efekt, z czego jesteśmy niezwykle zadowoleni – mówiła dr Barbara Urbanowicz-Śmigiel, współwłaścicielka Śmigiel Implant Master Clinic i kierownik projektu metamorfoz.

efekty metamorfozy

Zdjęcie zębów pacjenta przed i po, przedstawiające Metamorfozę Bożeny.