Metamorfoza Iwony Copy

przemiana uśmiechu iwony

Przebarwieniom mówmy „NIE”.
Estetyka i symetria przede wszystkim.

Pani Patrycja, szefowa działu obsługi klienta w agencji marketingowej, to optymistka, której kompleksy z uzębieniem nie pozwalały czuć się do końca pewnie.

pacjent

problemy

zespół medyczny

etapy leczenia

Po przeprowadzeniu dokładnego badania w Śmigiel Implant Master Clinic zaplanowano leczenie i w pierwszej kolejności skierowano Pacjentkę na zabiegi higienizacji. Usunięto osady oraz kamień nazębny, a by uzyskać efekt promiennego uśmiechu zęby wybielono.

Głównym problemem Pani Iwony była mocno przebarwiona i zbyt szeroka prawa górna jedynka – ząb leczony niegdyś kanałowo. Wykonano powtórne leczenie kanałowe i wzmocniono ząb wkładem z włókien szklanych. Z uwagi na występowanie dużej asymetrii i silnego przebarwienia podjęto decyzję o założeniu korony pełnoceramicznej, a na ząb sąsiedni licówki porcelanowej. Skorygowano również linię dziąseł, co zapewniło bardziej harmonijny uśmiech. Ponadto wykonano niezbędne leczenie próchnicy zębów i wymieniono nieestetyczne wypełnienia – w tym także te amalgamatowe

Nie sądziłam, że kiedyś to powiem, ale… uwielbiam swojego dentystę. Efekt leczenia przeszedł moje oczekiwania – mówiła po zakończeniu leczenia Iwona.