Opinie

Przez wiele lat chodziłam do różnych stomatologów. Trafiłam nawet do Warszawy. We wszystkich gabinetach spojrzenie na moje problemy było jednostkowe tzn. wyleczenie zęba i założenie korony. Dopiero u Państwa Śmigiel, Tomka i Pani Basi dowiedziałam się , że trzeba zacząć od leczenia ortodontycznego. Wreszcie odzyskałam piękny uśmiech, to na czym bardzo mi zależało. Odzyskałam pewność siebie. Jeśli pójście do stomatologa może być przyjemnością to na pewno wizyta w gabinecie Państwa Śmigiel. Fachowa pomoc. Spojrzenie estetyczne – całościowe. Bardzo, bardzo polecam.
Bożena Ziomkiewicz USŁUGI UBEZPIECZENIOWE „GALANT”www.galantsc.pl
W klinice trafiłem na najlepszych fachowców z dziedziny stomatologii, jakich mogłem sobie wymarzyć, leczę się tu od 10 lat, choć mieszkam na stałe we wrocławiu. to chyba mółwi samo za siebie, że ktoś jeździ do swojego stomatologa 200 km. Od paru dobrych lat, po wyleczeniu wszystkich zębów mam niewielkie lub żadne problemy z moim uzębieniem. to dla mnie niezwykle istotne, że mam wyleczone zęby precyzyjnie, fachowo i zapominam o tego typu problemach na lata. obecnie pojawiam się tu tylko na usuwaniu kamienia. Wszystko oceniam celująco, nie wyobrażam sobie nawet wizyty w innej placówce. od paru lat nam wszystko wyleczone, więc słabo pamiętam przebieg leczenia. pamiętam jedynie, że pan Tomasz Śmigiel jest perfekcjonilistą do bólu i tym mi bardzo zaimponował.
Maciej Balcar MACIEJ BALCAR STUDIOwww.maciekbalcar.com.pl
Wyboru Kliniki dokonałam przez przypadek zachęcona reklamą w prasie - byłam na etapie poszukiwania lekarza po zmianie miejsca zamieszkania, pierwszy kontakt wypadł bardzo pozytywnie- zostałam wysłuchana, przepytana i umówiona na pierwsza wizytę - w ten sposób cała moja rodzina – mąż , troje dzieci i ja- zostaliśmy pacjentami Państwa Śmigiel. Problemy stomatologiczne był bardzo rozległe, począwszy od leczenia, ortodoncji, implantologii przez higienę itd. Jakość i przebieg leczenia wykonywane są na najwyższym poziomie, dostęp do nowoczesnej diagnostyki, wyczerpująca informacja, cierpliwość takt i kultura osobista całego zespołu, tolerancja dla krnąbrnych pacjentów i ich zbuntowanych dzieci, a oprócz tego spektakularne efekty po leczeniu !!! Tutaj czuję się bezpiecznie, nie musisz myśleć o terminach, siedmiolatek wręcz domaga się wizyt kontrolnych ”bo uwielbia chodzić do dentysty „ – cóż można więcej powiedzieć – choć leczenie trwało długo i było bardzo skomplikowane to nigdy nie miałam takich pięknych zębów. Moja świadomość stomatologiczna również bardzo urosła, dzięki ustawicznym „treningom” i upominaniu. Tylko zmiana miejsca do życia byłaby w stanie zmusić mnie do opuszczenia kliniki Państwa Śmigiel- spełniają wszystkie moje marzenia i potrzeby.
Anna Lubomska
Wybrałem Klinikę Śmigiel ze względu na z ugruntowaną pozycję. Polecona przez wymagającego i skutecznie wyleczonego bez bólu pacjenta. Profesjonalny zespół lekarzy ekspertów, higienistek, asystentek. Uprzejme i wyrozumiałe panie z recepcji. Osiągnięcia zawodowe i kompetencje przekładają się na wysoką jakość i komfort nowoczesnego leczenia. Jestem trudnym przypadkiem, dlatego ważny był dla mnie wywiad o stanie zdrowia i konsultacje.Trafna diagnostyka na najwyższej jakości sprzęcie.Mój wiek nie był przeszkodą w leczeniu.Cierpliwość wobec nadwrażliwego pacjenta.Plan leczenia kompleksowego realizowany był z wielka precyzją i troską- dał niespodziewane dla mnie pozytywne efekty. Skuteczne wyleczenie w krótkim czasie bez bólu, bez powikłań po zabiegach chirurgicznych i dalsza opieka profilaktyczna. Świadomość, że zdrowe zęby to zdrowszy człowiek jest faktem.Ten zespół to wielcy, skromni ludzie o otwartym sercu do pomocy, dobroczynności i działań charytatywnych.Przywrócona do życia z uśmiechem wdzięczna pacjentka.
Władysława Sadowska
Klinikę Państwa Śmigiel wybieram przede wszystkim dlatego, że dobrze się Tu czuję. Serdeczna i życzliwa atmosfera sprawia, że lubię Tu przychodzić. Mam pełne zaufanie do wszystkich osób, które zaangażowane są w proces leczenia. Poza profesjonalną obsługą i wysokiemu poziomu usług, nie czuję bariery pacjent-personel. Raczej jak towarzyszenie człowieka - drugiemu człowiekowi. Jakość oraz przebieg leczenia spełnia najwyższe standardy. Kompleksowa obsługa i profesjonalna pomoc.
Marzena Mrowińska
Od pierwszego kontaktu bardzo miło i kompetentnie zajęto się mną i moim problemem. Fachowo przedstawiono mi możliwości rozwiązania mojego problemu stomatologicznego. Oczywiście w kilku wariantach i co nie bez znaczenia również finansowych. Każda wizyta była dla mnie pomimo stresu, jaki zawsze towarzyszy nam na wizytach u stomatologa bardzo miła, a zabiegi wykonane w znieczuleniu dawały komfort i poczucie bezpieczeństwa od początku do końca profesjonalizm, perfekcjonizm i przesympatyczna atmosfera w gabinecie i przed wejściem do niego. Z przebiegu leczenia jestem bardzo zadowolona. Efekt przerósł moje oczekiwania. Wszystkim którzy chcą się uśmiechać całym sobą polecam wizyty w gabinecie stomatologicznym Śmigiel.
Barbara Niebrzydowska PGL LP NADLEŚNICTWO KATOWICEwww.katowice.lasy.gov.pl
Do Kliniki Śmigiel trafiłam ponad 2 lata temu z polecenia zadowolonej pacjentki. Odnalazłam tu profesjonalizm na najwyższym poziomie i wielkie serce dla Pacjenta. Ja i moja rodzina nie wyobrażamy sobie zabiegów stomatologicznych w innym gabinecie. Tutaj czujemy się bezpiecznie. Bardzo wiele zawdzięczamy Pani Doktor Basi. Dziękujemy z całego serca!
Ewelina Sadowska
Wybrałam Waszą Klinikę - z polecenia (bardzo trafnego). Przebieg leczenia i jakość jest na najwyższej półce. Będę polecać dalej swoim znajomym i rodzinie.
Urszula Weindich
Klinikę Śmigiel wybrałem ponieważ jest merytoryczna i profesjonalna. Jakość usług i przebieg leczenia oceniam bardzo wysoko.
Marek Uchman
Klinikę poleciły mi dwie bardzo dobre znajome, które były bardzo zadowolone z usług Pani doktor Barbary Śmigiel. Efekty były z resztą widoczne „gołym okiem„. Też chciałam mieć ładny uśmiech, a to wiąże się ze zdrowymi zębami, więc postanowiłam umówić się na wizytę – nie żałuję. Jakość i przebieg leczenia oceniam bardzo dobrze. Uśmiechnięta Pani doktor i przemiły personel spowodował, iż leczenie było przyjemnością. Kontynuuję wizyty w Klinice i zachęcam do tego znajomych.
Agnieszka Kwatera
Perfekcyjna jakość i obsługa klienta. Holistyczne podejście do pacjenta.Jakość i przebieg leczenia były zgodne z oczekiwaniami. Wszystko na najwyższym poziomie.
Ewa Wesoły CUSTOMER FOCUS
Klinikę Państwa Śmigiel polecił mi inny stomatolog. Zmagałam się z problemem, z którym bali się zmierzyć inni dentyści. Dopiero doktor Barbara Śmigiel wykazała się odwagą i profesjonalizmem. Bardzo dziękuję Pani Doktor. Jakość leczenia oceniam bardzo wysoko. Klinika dysponuje najlepszym sprzętem i materiałami, a co najważniejsze profesjonalnym, zaangażowanym w swoją pracę personelem.
Żaneta Foryt - Solowska
Usłyszałam o Państwa klinice od przyjaciela, który mi ją zarekomendował. Postanowiłem umówić się na wizytę konsultacyjną. To był strzał w przysłowiową dziesiątkę. Tu dowiedziałem się o wielu nowych metodach leczenia, a także o zabiegach chirurgicznych i także jak dbać o zęby samemu. To zupełnie inna kultura i jakość niż stomatolodzy których odwiedzałem dotychczas. Dlaczego wybrałeś naszą Klinikę do wyleczenia się z problemów stomatologicznych? W klinice Śmigiel do "Usług" podchodzi się kompleksowo i na absolutnie najwyższym poziomie. Staranność i dbałość o pacjenta - to klasa międzynarodowa. Jestem w trakcie leczenia, które rozłożyliśmy w czasie.Jeszcze dwie lub trzy wizyty i będę miał żeby na lata. PS. Uwaga - to uzależnia jak narkotyk z pełną odpowiedzialnością rekomenduje klinikę Śmigiel. Dziękuje i pozdrawiam.
Zadowolony Pacjent
Miałem bardzo zniszczone zęby, a nie chciałem używać protez. Po rozmowie z dr Tomaszem Śmiglem zdecydowałem się podjąć kompleksowej rekonstrukcji szczęki i zębów. Leczenie było trudne i trwało dosyć długo. Zarówno jakość jak i przebieg oceniam bardzo wysoko. Zarówno lekarze jak i personel pomocniczy, są fachowcami najwyższej klasy. Są mili i uprzejmi, oferują usługi stomatologiczne najwyższej klasy.
Zadowolony Pacjent
Wybrałam Klinikę Śmigiel z 2 głównych powodów: najwyższa jakość usług i standardów leczenia oraz podejście do pacjenta. Bardzo ważny jest też sprzęt, wyposażenie gabinetów, a także wysoka kultura osobista całego personelu. Zupełnie zapomina się o stresie związanym z leczeniem, zwłaszcza, że odbywa się ono bez bólu. Z przyjemnością wracam do kliniki na przeglądy i higienę. Moje oczekiwania zostały w pełni spełnione. Nie tylko chodzi o leczenie, ale także o informację, planowanie leczenia, elastyczność terminów i edukację. Ponadto efekty są bardzo trwałe i spektakularne pod względem zdrowotnym i estetycznym.
Zadowolony Pacjent
Klinikę polecił mi znajomy. Jestem klientką Kliniki od dwóch lat. Bardzo sobie cenię profesjonalizm i podejście do klienta, co znajduję w tej Klinice. Klinika jest bardzo dobrze wyposażona, personel na najwyższym poziomie, polecam każdemu.
Zadowolony Pacjent
Klinika została mi polecona przez przyjaciółkę i nie żałuję. Leczenie trwało długo, ale było bardzo solidne i gruntowne, czuję się teraz pewnie i swobodnie się uśmiecham również po leczeniu ortodontycznym.
Zadowolony Pacjent
Klinikę polecili mi znajomi, bardzo zadowoleni z efektu leczenia. Profesjonalizm serdeczna i miła obsługa, doskonałe efekty leczenia.
Zadowolony Pacjent