silesiasmile-piekno-jest-w-tobie

ZMIANA MOJEGO UŚMIECHU ZMIENIŁA TAKŻE MOJE WNĘTRZE

Trafiłam do Kliniki Państwa Śmigiel dzięki metamorfozom z magazynem Claudia. Zmiana mojego uśmiechu zmieniła także moje wnętrze.  Kiedy sobie pomyślę, jak moje zęby wyglądały, kiedy pojawiłam się tutaj w katowickiej klinice, a jak wyglądają teraz, to tak, jakby porównywać dzień z nocą. Niesamowicie pozytywne wrażenia! Cieszę się, że zdecydowałam się na udział w programie! – to wrażenia Pani Patrycji Katlewskiej po obejrzeniu swojego nowego uśmiechu.

Ucieczka z sali tortur

Pani Patrycja na co dzień pracuje jako nauczycielka wychowania przedszkolnego. W domu ma dwa koty i psa oraz bardzo dużo kwiatków doniczkowych. Uwielbia czytać, zwłaszcza kryminały. W swojej pracy ma wiele powodów do uśmiechu, ale przed metamorfozą nie robiła tego tak często, jakby chciała. – Kłopoty z zębami miałam od dzieciństwa. Można nawet powiedzieć o pewnym lęku przed dentystą. Moją ostatnią wizytę u stomatologa należałoby porównać do wizyty w średniowiecznej sali tortur. Zupełnie inaczej czułam się tutaj w Katowicach. Świetne podejście lekarzy oraz superefekt – mówi Patrycja Katlewska.

 

Kompleksowe leczenie – niezwykła przemiana

Po pierwszej wizycie Pani Patrycji okazało się, że jej zęby wymagają zabiegów higienicznych, protetycznych oraz leczenia. W pierwszym etapie wykonano czyszczenie w raz z instrukcją higieny oraz wybielanie. Następnie wykonano korektę przebiegu linii dziąseł, by poprawić proporcje w długości i symetrii zębów. Wyleczono próchnicę oraz wyleczono kanałowo trójkę. Na kolejnej wizycie wymodelowano materiałem kompozytowym przednie zęby.

 

"Teraz mój uśmiech jest idealny. Mogę częściej się uśmiechać, co jest bardzo ważne w pracy z dziećmi. Zyskałam pewność siebie."

Patrycja Katlewska

 
Kolejna uczestniczka ogólnopolskiej akcji Metamorfoz z Claudią „Piękno jest w Tobie” zakończyła leczenie w katowickiej klinice Śmigiel Implant Master Clinic. Jej eksperci kolejny raz dokonali niezwykłej przemiany uśmiechu. – Dzięki zastosowaniu takiej metody mogliśmy w jak najmniej inwazyjny sposób osiągnąć znakomity efekt. Znacząco poprawiliśmy kształt zębów, zachowując ich strukturę. Kompleksowe podejście ekspertów różnych specjalizacji z naszej kliniki dało kolejny satysfakcjonujący dla pacjenta efekt, z czego jesteśmy niezwykle zadowoleni – mówi dr Barbara Urbanowicz-Śmigiel, kierownik zespołu dokonującego metamorfoz w katowickiej klinice Śmigiel Implant Master Clinic.

Leczenie zakończyło uzupełnienie brakujących zębów w odcinkach bocznych mostami porcelanowymi na podbudowie z tlenku cyrkonu. W tym celu najpierw wykonano cyfrowe wyciski skanerem wewnątrzustnym, które następnie posłużyły do wykonania mostu w laboratorium techniki dentystycznej RS-Team. Badanie tomograficzne pozwoliło określić objętość kości w miejscu brakującej szóstki. Dr Marek Adwent wszczepił implant firmy Dentsply Implants marki Ankylos, a laboratorium RS-Team wykonało porcelanową koronę na tytanowym łączniku.

Każdy przypadek jest inny. Dla każdego znajdujemy indywidualne rozwiązania. 
Już dziś zgłoś się na konsultację: