“Nawet na wakacjach za oceanem słyszałam uwagi, że mam piękny uśmiech!”

To prozaiczna scena z codzienności każdej z nas. Przyjemna pogawędka z przyjaciółką przy gorącej kawie, wzajemne zwierzenia czy polecenia produktów, które pozytywnie nas zaskoczyły. W końcu kto, jeśli nie zadowoleni najbliżsi, są najlepszą reklamą? Dokładnie w ten sposób Pani Barbara zrobiła pierwszy krok do nowego uśmiechu.

Rekomendacja koleżanki

Pani Barbara to piękna i wymagająca kobieta. Była w pozytywnym tego słowa znaczeniu porażona wręcz efektem, jaki jej koleżanka osiągnęła korzystając z usług Śmigiel Implant Master Clinic. Piorunująco piękny uśmiech zachęcił i ją, by bez zbędnej zwłoki doświadczyć równie spektakularnej metamorfozy. Choć nie obyło się bez obaw, czy w jej przypadku będzie to możliwe…

“Moja koleżanka korzystała z usług tej kliniki i efekt był porażający – w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Prześledziłam też inne oferty, ale to tutejsza wzbudziła największe zaufanie. Nie ukrywam jednak, że była to wizyta obarczona lekkim niepokojem, czy uda się w ogóle cokolwiek zrobić. ”

Klientka obdarzyła więc stomatologów pełnym zaufaniem i poddała się leczeniu. Co było do przewidzenia, biorąc pod uwagę umiejętności specjalistów kliniki, nie tylko udało się “coś” zrobić, ale pacjentka zyskała nowy, zupełnie olśniewający uśmiech. Jak sama zauważyła, była pod wielkim wrażeniem, a jej metamorfoza została zauważona nie tylko wśród najbliższych. Przyjemność wakacyjnego podróżowania była jeszcze większa po serii komplementów z ust obcych osób.

Zadzwonimy do Ciebie

  [text kreacja class:wpcf7-display-none "[_url]"]

  Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.

  Piękny uśmiech za oceanem

  “Mogę pochwalić się, że na tegorocznych wakacjach zostało to również zauważone. Wakacje były za oceanem i też tam usłyszałam uwagi, że mam piękny uśmiech!”

  Na pochwałę klientki zasługiwał też poziom i profesjonalizm prezentowane przez cały personel. Punktualność to wielka zaleta, ale życie pisze czasem niespodziewane scenariusze. Tym bardziej kiedy żyje się na najwyższych obrotach. Nawet w takich wypadkach zespół Śmigiel Implant Master Clinic dba o to, by wizyty odbywały się bez przeszkód, w komforcie i atmosferze zrozumienia.

  “Wizyty zawsze były przygotowane profesjonalnie, muszę tutaj podziękować zespołowi za to, że miał cierpliwość do mnie, bo dojeżdżałam zwykle troszkę kilometrów, warunki były różne… Mimo to, nie stanowiło to problemu. Było to dla mnie bardzo dużym plusem, że takie sytuacje mnie nie stresowały.”

  Pani Basia zaufała zadowolonej koleżance i sama idąc jej śladem odmieniła na lepsze swój wizerunek. Nie mogła więc na tym poprzestać i szczerze zachęciła najbliższych, aby i oni powierzyli swoje zdrowie i wygląd katowickiej klinice.

  “Siłą rozpędu mimo kilometrów przyprowadziłam tu już moje dzieci, moją mamę, więc dalej jestem związana z kliniką. Poza tym korzystam dalej z kontroli przynajmniej raz na pół roku i z usług pani higienistki.”

  Zadzwonimy do Ciebie

   [text kreacja class:wpcf7-display-none "[_url]"]

   Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.