Kontakt

dane adresowe

Śmigiel Implant Master Clinic
ul. św. Jacka 14
40-019 Katowice

Umów wizytę

Zadzwonimy do Ciebie

  [text kreacja class:wpcf7-display-none "[_url]"]

  Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.
  Zakład Smigel Klinika Kontakt.

  ŚMIGIEL IMPLANT MASTER CLINIC

  dbamy o twój komfort

  W naszej Klinice staramy się maksymalnie zadbać o wygodę pacjentów. Dla zmotoryzowanych pacjentów bezpośrednio przed budynkiem znajduje się parking. Oczekując na wizytę w komfortowej, klimatyzowanej poczekalni, można napić się aromatycznej kawy lub herbaty i przejrzeć aktualną prasę. Istnieje także możliwość skorzystania z komputera lub podłączenia się do sieci bezprzewodowej WiFi. 

  Nasza Klinika jest w pełni przystosowana do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Dla Państwa wygody akceptujemy karty płatnicze, mają Państwo również możliwość płatności ratalnej za wykonane leczenie stomatologiczne. 

  Wszystkie konieczne badania radiologiczne można wykonać na miejscu, niezależnie czy jest to małe zdjęcie zębowe, czy tomografia stożkowa potrzebna do zabiegu implantacji. Istnieje także możliwość zakupu profesjonalnych produktów do higieny jamy ustnej, dzięki czemu nie trzeba szukać w aptekach zaleconych preparatów. Nasza Klinika jako jedyna na Śląsku otrzymała certyfikat jakości firmy Blanx.