Wybielanie zębów Katowice

Wybielanie zębów jest obecnie powszechnie stosowanym i bezpiecznym zabiegiem. Polega na utlenianiu barwników obecnych w kanalikach zębiny, dzięki czemu zęby stają się jaśniejsze. Nie powoduje uszkodzenia ani osłabienia struktury szkliwa.

Wybielanie zębów metodą gabinetową

Metody wybielania zębów u stomatologa - profesjonalny zabieg wykorzystujący żel oraz lampę lub aplikacja żelu wybielającego do indywidualnie wykonanych szyn silikonowych

Istnieją dwie różne metody wybielania zębów. Pierwsza to profesjonalny zabieg w gabinecie z wykorzystaniem żelu do wybielania i naświetlającej go lampy. Drugi sposób polega na aplikacji żelu wybielającego do indywidualnie wykonanych szyn silikonowych, które pacjent nakłada na zęby samodzielnie w domu.

znajdziemy dogodny termin

umów się na konsultację

Zadzwonimy do Ciebie

  [text kreacja class:wpcf7-display-none "[_url]"]

  Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.

  Zastanawiasz się kiedy jest widoczny efekt wybielenia zębów?

  Proces wybielania domowego trwa około trzy tygodnie. Szyny z żelem nakłada się na zęby dwa razy dzienni na 30 minut lub na noc. Dobór środka wybielającego zależny jest od preferencji pacjenta.

  Odpowiadamy na nurtujące Cię pytanie - czy warto zdecydować się na zabieg wybielania zębów?

  Na podstawie naszych doświadczeń w klinice Śmigiel Implant Master Clinic w Katowicach stworzyliśmy autorską formę wybielania łączącą obie te metody. Po profesjonalnym wybielaniu w gabinecie pacjent otrzymuje nakładki silikonowe i żel wybielający, który stosuje jeszcze dodatkowo samodzielnie w domu przez ok. tydzień. Dzięki temu efekt wybielania utrzymuje się znacznie dłużej, a sam proces przebiega szybciej i jest dla pacjenta bardziej komfortowy.

  Zabieg z zakresu stomatologii estetycznej: wybielanie zębów

  Przed zabiegiem wybielania zęby muszą być wyczyszczone i wypiaskowane. Jest to konieczne, gdyż żel musi być w bezpośrednim kontakcie z powierzchnią zęba, a uniemożliwi to zalegająca płytka lub osad.

  Specjalistyczne wybielanie zębów - stomatolog w Katowicach

  W katowickiej klinice Śmigiel Implant Master Clinic profesjonalny zabieg wybielania jest przeprowadzany z wykorzystaniem systemu Prevdent. Na zęby nakładany jest żel na bazie nadtlenku wodoru, który następnie naświetlamy jest w trakcie pięciu dwunastominutowych sesji.

  Światło lampy ma za zadanie podniesienie temperatury żelu o ok. trzy stopnie, dzięki czemu zwiększa się jego skuteczność. Oczy pacjenta w trakcie trwania zabiegu są chronione przez okulary z filtrem UV. Osłonięte są także tkanki miękkie jamy ustnej i wargi. Przed zabiegiem i po nim odcień zębów jest oceniany i zapisywany.

  Wykonywana jest także dokumentacja fotograficzna. Następnie pacjenci otrzymują indywidualnie wykonane nakładki na zęby, żel wybielający oraz pisemną instrukcję stosowania. Nakładki do wybielania mogą być używane wielokrotnie, dlatego pacjenci w dowolnym momencie mogą rozjaśnić kolor swoich zębów przez jednorazową aplikację żelu bez potrzeby powtarzania całego zabiegu.

  W naszym cenniku wybielanie zębów podzielone jest na: wybielanie domowe, którego koszt wynosi 1360 zł oraz wybielanie gabinetowe połączone z domowym – 1860 zł.

  efekty leczenia

  Przed i po wybielaniu zębów w Katowicach.
  Przed i po wybielaniu zębów w Katowicach.

  znajdziemy dogodny termin

  umów się na konsultację

  Zadzwonimy do Ciebie

   [text kreacja class:wpcf7-display-none "[_url]"]

   Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.