Metamorfozy uśmiechu

EFEKTY LECZENIA PRZED I PO

PRZEMIANA ZACZYNA SIĘ OD UŚMIECHU

Spogląda w podane przez asystentkę lusterko i dzieje się coś niesamowitego. W przeciągu zaledwie jednej chwili na jej twarzy maluje się zaskoczenie, które od razu przemienia się w olśniewający uśmiech, a towarzyszy temu nowo narodzona pewność siebie. Tak właśnie dentystyczny fotel opuszczają pacjentki, które trafiły pod skrzydła ekspertów od metamorfoz uśmiechów. Zespół Śmigiel Implant Master Clinic w Katowicach odmienił już setki uśmiechów. Zaufaniem obdarzyli ich także organizatorzy kompleksowych metamorfoz, których efekty mogliśmy podziwiać w ogólnopolskich mediach.

METAMORFOZY UŚMIECHU

Zęby były kompleksem Bożeny – gdy się śmiała czuła się skrępowana. Przed rozpoczęciem leczenia wykonano diagnostykę przy pomocy tomografii komputerowej oraz trójwymiarowego skanowania zębów. Wykorzystanie zasad Digital Smile Design, pozwoliło na dopasowanie kształtu, jaki powinny mieć zęby w stosunku do ust i twarzy. – Zęby od zawsze były moim kompleksem. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak wiele można zmienić. Teraz chyba nie będę przestawać się śmiać – zachwyca się Bożena.

METAMORFOZY UŚMIECHU

Przez lata Renata unikała uśmiechania się. Złogi kamienia, nie tylko pokryły jej zęby, ale także zrujnowały dziąsła. Po higienizacji ujawniły się czarne trójkąty pomiędzy zębami. Po ustabilizowaniu koloru przemodelowano kompozytem zęby w łuku górnym i zamknięto przestrzeń pomiędzy jedynkami dolnymi. Pojawiła się harmonia, której nie było wcześniej.

METAMORFOZY UŚMIECHU

Patrycja miała tzw uśmiech dziąsłowy, braki w uzębieniu, a kształt zębów też jej nie satysfakcjonował. Zabiegi w klinice rozpoczęły się od regeneracji kości i wszczepienia implantów. Aby dodatkowo poprawić estetykę uśmiechu, zmodyfikowano kształt przednich zębów za pomocą bezpośrednich licówek kompozytowych. – Każdego ranka spoglądam w lustro i uśmiecham się do siebie. Dzień od razu staje się lepszy – mówi po metamorfozie Patrycja.
Kobieta przechodzi metamorfozy uśmiechu, poprawiając swój uśmiech za pomocą operacji plastycznych.

METAMORFOZY UŚMIECHU

małgorzata

Problem Gosi miał swój początek już w dzieciństwie. Ssanie kciuka doprowadziło do niewłaściwego rozwoju szczęki i odwrócenia linii uśmiechu poprzez wypchnięcie zębów. Oprócz tego u Gosi wystąpił także problem martwego, ciemnego zęba, który niepotrzebnie przyciągał uwagę oraz tzw. uśmiech dziąsłowy w odcinku bocznym. – Dziś czuję, że jestem atrakcyjną kobietą. Odczuwam o wiele większą pewność siebie – stwierdzaz uśmiechem Małgorzata.

Dwa zdjęcia ukazujące metamorfozę kobiecego uśmiechu po operacji plastycznej.

METAMORFOZY UŚMIECHU

ANIELA

Zyskała pewność siebie i… wiarygodność. Gdy rozpoczęłyśmy naszą przygodę, była beneficjentką organizacji Dress for Success. Udział w warsztatach i coachingu, wsparcie wolontariuszek oraz ich pomoc w budowaniu nowego wizerunku okazały się silną inspiracją i pomocą. Poprawa uśmiechu była kropką nad i.