Invisalign – estetyczny aparat na zęby

Jeśli Twoje zęby spędzają Ci sen z powiek, ale nie możesz zaakceptować metalowego aparatu ortodontycznego na zębach, jest na to sposób – system Invisalign. Te prawie niewidoczne nakładki na zęby pozwolą Ci w komfortowy sposób dotrzeć do upragnionego celu – prostych, zdrowych zębów. Umów się do ortodonty i dowiedz się, jak będzie przebiegało leczenie systemem Invisalign u Ciebie.

Kobieta bada aparaty Invisalign na ekranie komputera w gabinecie dentystycznym.
Ortodontka podczas konsultacji niewidocznych aparatów w systemie Invisalign

Invisalign to rozwiązanie, które umożliwia prostowanie zębów za pomocą serii prawie niewidocznych alignerów zaprojektowanych indywidualnie dla każdego pacjenta. Każdy aligner jest wymieniany na kolejny po dwóch tygodniach, tak aby zęby stopniowo się przesuwały we właściwe miejsce dzień po dniu.

W odróżnieniu od stałych aparatów ortodontycznych aligenry można w każdej chwili zdjąć i z powrotem włożyć.

KOMFORT PRZEDE WSZYSTKIM

System Invisalign zaprojektowano w ten sposób, by zapewnić pacjentowi maksymalny komfort podczas leczenia ortodontycznego. To między innymi dlatego stosowane w nim alignery są przeźroczyste i mogą być zdejmowane, kiedy tylko odczujesz taką potrzebę. Dzięki temu możesz jeść wszystko, na co tylko masz ochotę oraz normalnie myć i nitkować zęby. Jednak co najważniejsze, system Invisalign posiada klinicznie potwierdzoną skuteczność działania i dał powód do uśmiechu ponad 2,5 mln pacjentom na całym świecie.

znajdziemy dogodny termin

umów się na konsultację

Zadzwonimy do Ciebie

  [text kreacja class:wpcf7-display-none "[_url]"]

  Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.

  JAK PRZEBIEGA LECZENIE?

  Invisalign obejmuje skuteczne leczenie wielu wad zgryzu – począwszy od zębów stłoczonych lub z dużymi przestrzeniami, zgryzu krzyżowego, a skończywszy na leczeniu przodozgryzu i tyłozgryzu. Zawsze rozpoczyna się ono od konsultacji z ortodontą, którego zadaniem, po zbadaniu pacjenta, jest zakwalifikowanie do leczenia systemem Invisalign. Następnie zęby są skanowane specjalnym skanerem 3D, dzięki czemu wiemy, jak będą one wyglądać po zakończeniu leczenia. Po ok. 1 miesiącu pacjent otrzymuje swój pierwszy, indywidualny zestaw przezroczystych alignerów. W kolejnych miesiącach alignery wymieniane są mniej więcej co dwa tygodnie, a pacjent może obserwować zmianę swojego uśmiechu.

  Czas leczenia systemem Invisalign jest bardzo różny u poszczególnych pacjentów. Zależy przede wszystkim od tego, jak często pacjent zakłada alignry, jaki tryb życia prowadzi i jak zaplanowano jego leczenie.

  Invisalign to nowoczesny system nakładek prostujących zęby. Jeżeli zależy Ci na estetycznym aparacie dostosowanym do Twoich potrzeb i trybu życia, umów się na wizytę do ortodonty i zapytaj o system Invisalign.

  Dwie kobiety w gabinecie dentystycznym wskazujące na aparat na zęby na ekranie telewizora.
  Cyfrowe planowanie leczenia ortodontycznego

  EKSPERCI ŚMIGIEL IMPLANT MASTER CLINIC

  ortodonci W KATOWICACH

  znajdziemy dogodny termin

  umów się na konsultację

  Zadzwonimy do Ciebie

   [text kreacja class:wpcf7-display-none "[_url]"]

   Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.