Korekta uśmiechu dziąsłowego

Większość z nas kojarzy gabinet stomatologiczny wyłącznie z leczeniem zębów, a tymczasem w nowoczesnych klinikach stomatologicznych dzieją się prawdziwe cuda, które odmieniają życie. Niech za przykład posłuży tzw. uśmiech dziąsłowy – czy u Ciebie też dziąsła wysuwają się na pierwszy plan kiedy się uśmiechasz? A może wypracowałaś już swój drugi uśmiech, która pozwala Ci tego uniknąć? A teraz wyobraź sobie, że w trzy godziny można to odmienić – tak, na fotelu dentystycznym!
 

Zbliżenie na usta kobiety poddawanej korekcji uśmiechu dziąsłowego.

W klinice Śmigiel Implant Master Clinic zabiegami polegającymi na korekcie uśmiechu dziąsłowego zajmuje się periodontolog, dr Aneta Furtak.

– Uśmiech dziąsłowy to nie jest szczególnie częsty przypadek, bo dotyczy jedynie kilkunastu procent społeczeństwa, w tym w większej części kobiet – podkreśla dr Aneta Furtak, periodontolog Śmigiel Implant Master Clinic. – Niemniej jest powodem wielu kompleksów, przeszkadza w swobodnym uśmiechaniu się czy wręcz w nawiązywaniu kontaktów.

Może czas na zmiany? Czy nadchodzący nowy rok nie jest do tego idealnym momentem?

trzy kroki do wielkiej zmiany

Swój nowy uśmiech możesz otrzymać w ciągu zaledwie trzech wizyt w klinice stomatologicznej.

znajdziemy dogodny termin

umów się na konsultację

Zadzwonimy do Ciebie

  [text kreacja class:wpcf7-display-none "[_url]"]

  Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.

  PIERWSZA WIZYTA

  Zanim trafisz pod opiekę periodontologa w pierwszej kolejności lekarz prowadzący ustali na wizycie konsultacyjnej, w jaki sposób przebiegać będzie nowa linia Twoich dziąseł i na jakiej wysokości. Następnie pobierze wyciski do wykonania specjalnych szyn, które stanowić będą szablon do przeprowadzenia zabiegu. To one wskazywać będą periodontologowi dokładną linię przebiegu dziąseł w Twoim nowym uśmiechu.
   

  DRUGA WIZYTA

  Po tygodniu gotowe szyny trafią do periodontologa i wtedy będzie mogła odbyć się wizyta kwalifikująca do zabiegu – lekarz zweryfikuje przygotowane szyny i upewni się, że zabieg może zostać przeprowadzony w zaplanowanym przez lekarza prowadzącego zakresie.
   

  TRZECIA WIZYTA

  Kolejna wizyta to już odmiana Twojego uśmiechu. Taka metamorfoza trwa maksymalnie do trzech godzin i realizowana jest w miejscowym znieczuleniu. Efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu. Po ok. dwóch tygodniach usuwane są szwy, a ostateczny kształt dziąseł formuje się po około sześciu miesiącach,
   

  CZY MOŻEMY ODMIENIĆ TWÓJ UŚMIECH?

  Możesz teraz zastanawiać się, że gdzieś na pewno musi być haczyk. Tak, faktycznie jest – nie każdy uśmiech dziąsłowy będzie możliwy do skorygowania w gabinecie stomatologicznym. Czy Twój możemy odmienić? Sprawdźmy

  znajdziemy dogodny termin

  umów się na konsultację

  Zadzwonimy do Ciebie

   [text kreacja class:wpcf7-display-none "[_url]"]

   Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.

   EKSPERCI ŚMIGIEL IMPLANT MASTER CLINIC

   periodontolodzy W KATOWICACH

   PERIODONTOLOG