lek. dent. Justyna Kulczycka

Lekarska tancerka Katarzyna Banak w czerwonym mundurze pozuje do zdjęcia.

lek. dent.

Justyna Kulczycka

PERIODONTOLOG

umów wizytę online

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyłam studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, gdzie otrzymałam nagrodę Rektora za moje osiągnięcia w nauce. pracowałam jako wykładowca akademicki na tej samej uczelni, gdzie uczyłam studentów stomatologii w dziedzinie Periodontologii.

Moja specjalność obejmuje badanie i leczenie chorób przyzębia, zarządzanie tkankami miękkimi wokół zębów, a także zabiegi na tkankach miękkich wokół implantów. Na pierwszej wizycie przeprowadzam szczegółowe badanie pacjenta, a następnie ustalam plan leczenia, który może obejmować postępowanie niechirurgiczne lub chirurgiczne i regeneracyjne. Ponadto zajmuję się diagnostyką i leczeniem innych zaburzeń jamy ustnej, takich jak nieprawidłowe przyczepy wędzidełek warg, policzków czy języka, plastyką podłoża protetycznego, usuwaniem zmian patologicznych z jamy ustnej, a także diagnostyką i leczeniem chorób błony śluzowej jamy ustnej. 

W ciągu mojej kariery zawodowej regularnie uczestniczę w kursach oraz kongresach krajowych jak i zagranicznych, aby na bieżąco podnosić swoje kwalifikacje oraz śledzić najnowsze osiągnięcia w dziedzinie stomatologii i periodontologii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego oraz European Federation of Periodontology. Dzięki moim doświadczeniom, umiejętnościom i pasji do pracy, staram się zapewnić moim pacjentom jak najlepszą opiekę stomatologiczną, a także pomóc im w zachowaniu zdrowego i pięknego uśmiechu przez wiele lat.