Chirurgia stomatologiczna Katowice

W klinice Śmigiel Implant Master Clinic w Katowicach oferujemy pacjentom pełny zakres zabiegów chirurgicznych, między innymi ekstrakcje zębów zatrzymanych, resekcje wierzchołków korzeni, przeszczepy kości, augmentację, czyli sterowaną regenerację kości, podniesienie dna zatoki, plastykę dziąseł. Rutynowe uzupełnienie zabiegów chirurgicznych to laseroterpia i ozonoterapia, które znacznie skracają okres gojenia. Wykonujemy je bezpłatnie w ramach zabiegu chirurgicznego. Naszym priorytetem jest skuteczność zabiegów, ale także zapewnienie pacjentowi pełnego komfortu podczas leczenia.

Dwóch dentystów w niebieskich fartuchach zapewnia opiekę periodontologiczną pacjentowi w Katowicach.
Chirurg dr Marek Adwent oraz protetyk dr Tomasz Śmigiel podczas zabiegu w katowickiej Śmigiel Implant Master Clinic

Zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej
na jakie zabiegi można się zgłosić do naszej kliniki?

Współczesna chirurgia szczękowa oferująca nowoczesne urządzenia oraz olbrzymią gamę innowacyjnych rozwiązań pozwoliła nam wpłynąć na skuteczność zabiegów chirurgicznych, przyspieszyć gojenie się ran, a także w znacznym stopniu poprawić komfort pacjenta podczas zabiegu oraz w trakcie trwania leczenia. W klinice w Katowicach wykorzystujemy wiele nowoczesnych metod leczenia, dzięki czemu nasi chirurdzy szczękowi są precyzyjni i skuteczni.

znajdziemy dogodny termin

umów się na konsultację

Zadzwonimy do Ciebie

  [text kreacja class:wpcf7-display-none "[_url]"]

  Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.

  popularne zabiegi chirurgii stomatologicznej

  Wśród popularnych zabiegów w zakresie chirurgii stomatologicznej można wymienić:

  • odsłonięcie zębów zatrzymanych w łuku,
  • ekstrakcje zębów zatrzymanych, jeszcze niewyrzniętych,
  • ekstrakcje zębów mądrości,
  • plastykę połączeń jamy ustnej z zatoką szczękową,
  • resekcję wierzchołka korzeni, hemisekcję,
  • leczenie ropni,
  • leczenie przetok ustno-twarzowych,
  • usuwanie włókniaków, mukoceli, nadziąślaków, brodawczaków,
  • podcinanie wędzidełek języka i warg,
  • przygotowanie jamy ustnej do leczenia protetycznego,
  • zabiegi na zatoce szczękowej,
  • leczenie zespołów bólowych twarzoczaszki,
  • terapię ortopedyczną złamań zębów,
  • operacje usunięcia torbieli twarzoczaszki z zakresu chirurgii periodontologicznej

  POZABIEGOWO LASEROTERAPIA

  W naszej praktyce oferujemy pacjentom pełny zakres usług: ekstrakcje zębów zatrzymanych, implantacje, resekcje wierzchołków korzeni, przeszczepy kości, zabiegi
  augumentacyjne kości, podniesienie dna zatoki, plastykę dziąseł. Po zabiegach chirurgicznych rutynowo wykonujemy lasero- i ozonoterapię, co znacznie skraca czas gojenia. Pacjenci są zapraszani na takie zabiegi przez cały okres gojenia, czyli 3-4 dni. Są one wykonywane bezpłatnie w ramach zabiegu chirurgicznego.

  Chirurg stomatologiczny w Katowicach
  jak wygląda prowadzone leczenie?

  Naszym pacjentom zapewniamy bezpłatny dostęp do laseroterapii, dzięki której znacznie przyspieszamy gojenie się rany na przykład po chirurgicznym usunięciu zęba.

  Nowoczesny i sprawdzony sprzęt
  w Śmigiel Implant Master Clinic

  W naszej klinice w Katowicach, oprócz wyżej wymienionych zabiegów, wykonujemy również kortykotomię, która stanowi wsparcie dla leczenia ortodontycznego. Dzięki temu zabiegowi umożliwiamy takie ruchy zębów, które wcześniej nie mogły występować lub były bardzo powolne. Kortykotomia polecana jest dla dorosłych pacjentów, u których zastosowanie aparatu ortodontycznego może być niewystarczające. Chirurgia szczękowa to jedna z najtrudniejszych dziedzin stomatologii, dlatego tak ważne jest, by zabiegi te wykonywane były przez najlepszych specjalistów i najnowocześniejszy sprzęt. Tylko wtedy będziemy mieć pewność powodzenia leczenia i należytej opieki.

  UMÓW KONSULTACJĘ W śMIGIEL iMPLANT maSTER cLINIC

  W Śmigiel Implant Master Clinic w Katowicach przykładamy ogromną wagę do odpowiedniego przygotowania pacjenta do zabiegu. Przede wszystkim wspólnie opracowujemy plan leczenia, wykonujemy niezbędne badania, korzystamy z nowoczesnego tomografu komputerowego i dbamy o to, by zminimalizować bądź zupełnie wyeliminować ból podczas zabiegu jak i po nim, bo mamy świadomość, że stres pacjenta może mieć wpływ na wyniki leczenia. Podpowiadamy rozwiązania na przyszłość – przygotowujemy kość pod ewentualne zabiegi w późniejszym czasie, stosujemy implantologię, jeśli to konieczne. Dzięki temu pacjent nie jest narażony na dodatkowe koszty w przyszłości i kolejne zabiegi. Zapraszamy so skorzystania z naszych usług już dziś!

  EKSPERCI ŚMIGIEL IMPLANT MASTER CLINIC

  chirurdzy stomatologiczni W KATOWICACH

  znajdziemy dogodny termin

  umów się na konsultację

  Zadzwonimy do Ciebie

   [text kreacja class:wpcf7-display-none "[_url]"]

   Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.