Uśmiech pani Marzeny: mała zmiana, wielki efekt

Latamy w kosmos, możemy zobaczyć na ekranie smartfona osobę oddaloną o setki tysięcy kilometrów, programujemy sztuczną inteligencję… tymczasem nadal w niektórych gabinetach stomatologicznych leczenie zębów jest związane z wielkim bólem. Na szczęście nie dotyczy to Śmigiel Implant Master Clinic, gdzie najnowsza technologia pozwala pacjentom leczyć się w pełnym komforcie. Wyjątkowo mocno doceniła to pani Marzena, piękna, młoda i energiczna kobieta, która nie wspomina dobrze wizyt w innych gabinetach.

Drzemka w gabinecie

Powiedzieć, że nie bolało, to jak nic nie powiedzieć. W katowickiej klinice pacjenci doświadczają zupełnie nowego poziomu komfortu, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Ciepły kocyk, podusia i drzemka na wygodnym fotelu dentystycznym? To nie scena z bajki, która ma zachęcić dzieci do odwiedzenia dentysty, ale najrealniejsza rzeczywistość, jakiej doświadczyła Pani Marzena.

– Śmieję się z tego, że parokrotnie udało mi się zasnąć na fotelu dentystycznym. Dostawałam zawsze poduszkę, kocyk. Zupełnie zmieniło się moje myślenie o stomatologii, wizyta u dentysty nie kojarzy mi się z niczym bolesnym. Gdyby nie ta profesja to ja mogłabym być tutaj codziennie!

W gabinecie po raz pierwszy pacjentka pojawiła się za sprawą zaufanej osoby – swojej mamy, która była bardzo zadowolona z efektów leczenia. Pani Marzenie zależało na leczeniu bez bólu. Wizyty, które z powodzeniem mogą być miłą częścią rutyny self-care, to jednak dopiero początek zalet, jakie tutaj odkryła. Pacjentka podkreśla, że spotkała się tutaj także  m.in. z holistycznym podejściem do leczenia.

– To już jest tradycja rodzinna, moja mama wydeptała tę ścieżkę. Ona sama poszukiwała kliniki, która będzie miała holistyczne podejście do uśmiechu. Mnie urzekło to, że klinika była prekursorem w znieczuleniu bezbólowym. To było coś, co mnie przekonało na samym początku. Później zaczęły dochodzić kolejne plusy, podejście holistyczne i szukanie źródła problemu, setki rekomendacji do zewnętrznych podmiotów. (…) To nie były powierzchowne plomby, tylko poważniejszy problem.

Zadzwonimy do Ciebie

  [text kreacja class:wpcf7-display-none "[_url]"]

  Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.

  Nawet drobna korekta to wielka zmiana

  Chociaż pani Marzena to piękna i pewna siebie kobieta, nieco udoskonalony uśmiech jeszcze spotęgował jej osobisty urok. Jak sama przyznała, nawet nie spodziewała się, że drobna korekta potrafi tak zmienić cały uśmiech i wyraz twarzy. Jaki moment leczenia pacjentka wspomina najlepiej?

  – Przymiarki do nowego uśmiechu! Nie mogłam oderwać wzroku od odbicia z nowym uśmiechem. Niesamowite odczucie. Mała rzecz, jeden ząb, może zmienić wyraz całej twarzy i jej ułożenie. Wydaje się, że zęby to drobny element, a zmieniają bardzo dużo. Poprawił się na pewno komfort życia, podniesiony zgryz dał mi większą pewność siebie, częściej się uśmiecham, nie muszę ukrywać niedoskonałości. Człowiek bardzo szybko przyzwyczaja się do dobrego, więc w tydzień zapomniałam o starym uśmiechu – śmieje się pacjentka.

   Zapytana o swoje ogólne odczucia i wrażenia z odbytych wizyt pacjentka nie szczędziła klinice komplementów.

  Mężczyzna w niebieskiej koszuli stojący przed tabliczką informującą o implantach cyrkonowych.
  lek. dent. Tomasz Śmigiel - protetyk w katowickiej klinice Śmigiel Implant Master Clinic

  – Nie tylko autorzy projektu, ale i cały zespół tworzą niesamowitą atmosferę, rewelacyjny kontakt. Nie ma żadnych opóźnień, nie trzeba czekać w poczekalni. Myślę, że warto zwrócić uwagę na poziom usług, ich jakość, kunszt. Wykonanie uśmiechu od A do Z wymaga podejścia estetycznego, więc i artyzm można wymienić – dodaje z uśmiechem pani Marzena.

  W przypadku Śmigiel Implant Master Clinic o komforcie można mówić nie tylko po leczeniu, ale i w jego trakcie. Jak zdradziła rozmówczyni, empatię i pasję czuć ze strony całego zespołu. Jak pacjentka wspomina poszczególne osoby?

  – Pani doktor Barbara Śmigiel jest bardzo empatyczną osobą. Cała klinika, cały zespół, wykonuje swoją pracę świetnie. Widać, że to są osoby na swoim miejscu, jest to ich pasja. Na każdej płaszczyźnie czułam się zaopiekowana. Wszystkim zależy, by przebieg był komfortowy. Doktor Zieliński to jedna z bardziej barwnych postaci w całym zespole. Wszystko było w porządku i z poczuciem humoru. Jeżeli chodzi o higienistkę, to na pewno kilka rzeczy powiedziała mi, które całkowicie mnie zaskoczyły – przyznaje pacjentka.

  Na co dzień klinika Śmigiel Implant specjalizuje się w kompleksowych, całościowych metamorfozach. Te najcięższe przypadki, wymagającego wielowymiarowego leczenia, ukazują prawdziwy kunszt i pozwalają wykazać się specjalistom ich fachem. Jak się jednak okazuje, nie tylko. Tym razem skuteczne leczenie i delikatna poprawa detali w zadbanym na co dzień uśmiechu, dały niespodziewany dla pacjentki efekt. Satysfakcja zadowolonej z leczenia klientki jest na to niezbitym dowodem

  Zadzwonimy do Ciebie

   [text kreacja class:wpcf7-display-none "[_url]"]

   Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.