Metamorfoza Renaty

przemiana uśmiechu renaty

wybielanie i korekta kompozytem sposobem na piękny uśmiech

Przez lata Renata unikała uśmiechania się. Złogi kamienia, nie tylko pokryły jej zęby, ale także zrujnowały dziąsła. Po higienizacji ujawniły się czarne trójkąty pomiędzy zębami. Po ustabilizowaniu koloru przemodelowano kompozytem zęby w łuku górnym i zamknięto przestrzeń pomiędzy jedynkami dolnymi. Pojawiła się harmonia, której nie było wcześniej.

pacjent

problemy

zespół medyczny

etapy leczenia

– Moje wrażenia są niesamowite, atmosfera profesjonalizm i opieka nad pacjentami sprawiły, że czułam się tutaj bardziej jak w gabinecie odnowy niż u stomatologa. – przyznaje Renata.

Renata najpierw spotkała się z dyplomowaną higienistką Natalią Szeląg, która zaprezentowała, jak najlepiej powinna szczotkować i nitkować zęby. Taki szczegółowy instruktaż został poprzedzony kompleksowym zabiegiem higienizacji zębów.

Podczas kolejnej wizyty zęby pacjentki zostały wybielone. Trzy tygodnie później, kiedy ich kolor się ustabilizował, dr Barbara Urbanowicz-Śmigiel przystąpiła do korekty kształtu zębów. Użyła do tego specjalistycznego materiału kompozytowego, który zapewnił trwałe i  estetyczne wykończenie

–  Efekt jest naprawdę świetny, pojawiła się harmonia, której nie było wcześniej. Jestem z niego bardzo zadowolona. – przyznaje Renata.

efekty metamorfozy

Metamorfoza Renaty - Transformacja uśmiechu Renaty poprzez wybielanie zębów.