Metamorfoza Bożeny

przemiana uśmiechu bożeny

Teraz chyba nie będę przestawać się śmiać

Zęby były kompleksem Pani Bożeny – gdy się śmiała, zawsze zakrywała usta ręką i czuła się skrępowana. Wcześniej nie miała jednak możliwości, by to zmienić. Kompleksowo zaplanowane leczenie w klinice Śmigiel Implant Master Clinic pozwoliło ten stan odwrócić.

pacjent

problemy

zespół medyczny

etapy leczenia

Przed rozpoczęciem leczenia wykonano szczegółową diagnostykę przy pomocy tomografii komputerowej oraz trójwymiarowego skanowania zębów. Na tej podstawie zaplanowano dalsze działania w oparciu o zasady „Digital Smile Design”, co pozwoliło na idealne dopasowanie kształtu, jaki powinny mieć zęby w stosunku do ust i twarzy.

Indywidualne podejście na każdym etapie, pogłębiony wywiad i precyzyjna diagnostyka z użyciem nowoczesnego sprzętu, takiego jak tomograf komputerowy czy wewnątrzustny skaner 3D, pozwoliły nam precyzyjnie zaplanować leczenie. Dzięki protokołowi Digital Design Smile i wykonanej profesjonalnej sesji zdjęciowej dobraliśmy uśmiech szyty na miarę – mówi dr Tomasz Śmigiel 

Na kolejnych wizytach usunięto nieestetyczne zęby i wykonano natychmiastowy most uzupełniający braki w uzębieniu na dole. Kolejno przygotowano zęby górne do licówek.

Zęby od zawsze były moim kompleksem, więc spełniło się moje marzenie. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak wiele może zmienić zdrowy i piękny uśmiech. Teraz chyba nie będę przestawać się śmiać – zachwycała się Pani Bożena.

efekty metamorfozy

Zdjęcie zębów pacjenta przed i po, przedstawiające Metamorfozę Bożeny.