Metamorfoza Patrycji

przemiana uśmiechu patrycji

Teraz chyba nie będę przestawać się śmiać

Pani Patrycja, szefowa działu obsługi klienta w agencji marketingowej, to optymistka, której kompleksy z uzębieniem nie pozwalały czuć się do końca pewnie.

pacjent

problemy

zespół medyczny

etapy leczenia

– Stomatologa bałam się od zawsze. Strach był więc ogromny, ale w Śmigiel Implant Master Clinic czułam się zupełnie inaczej. Mogę powiedzieć, że klinika była dla mnie objawieniem – pierwszy raz znalazłam się w tego typu miejscu, w którym nie czuć było tej całej dentystycznej otoczki – podkreślała Pani Patrycja.

Podczas pierwszego spotkania w klinice okazało się, że uzębienie Pani Patrycji będzie wymagało nie jednego, nie dwóch, lecz wielu zabiegów dentystycznych z różnych dziedzin. Problemy, które dotyczyły tej Pacjentki to między innymi brak kilku zębów, zęby starte, ciemne, zniszczone oraz tzw. gummy smile – uśmiech dziąsłowy, w którym dochodzi do zaburzenia równowagi pomiędzy widocznością zębów i nadmiernie uwydatnionymi dziąsłami.

– Metamorfozę zaczęliśmy od najważniejszej rzeczy – regeneracji zaników kostnych i wszczepienia implantów w miejsce brakujących zębów. Następnie przesunęliśmy też linię dziąsła, aby je ukryć, a z kolei bardziej wyeksponować górne zęby – mówił dr Marek Adwent, specjalista chirurgii szczękowej i implantolog w Śmigiel Implant Master Clinic.

Dla lepszego efektu funkcjonalnego i estetycznego oraz trwałości implantów zastosowano indywidualne łączniki Atlantis, które są projektowane i produkowane w Szwecji indywidualnie dla konkretnego pacjenta. Ze względu na swoją jakość mają wieczystą gwarancję.
– Wisienką na torcie było przemodelowanie i poprawa estetyki przednich zębów przy użyciu precyzyjnie dobranych materiałów kompozytowych – mówił dr Tomasz Śmigiel, współwłaściciel Śmigiel Implant Master Clinic.

– Delikatność, artyzm i przemyślana konsekwencja działań doktora Tomasza Śmigla mnie ujęła. Metamorfoza była dla mnie tak przełomowym wydarzeniem, że w dalszym ciągu nie mogę w nią do końca uwierzyć! – śmiała się Pani Patrycja.

efekty metamorfozy

Metamorfoza zębów Patrycji przed i po wszczepieniu implantów.