lek. dent. Michał Wójcik

Uśmiechnięty mężczyzna w okularach, ekspert stomatologii z Katowic.

lek. dent.

Michał Wójcik

implantolog

umów wizytę online

WYKSZTAŁCENIE

DZIAŁALNOŚĆ

lek. wygięcie. Michał Wójcik trzymający nagrodę przed budynkiem.
dr Michał Wójcik z nagrodą chirurga roku

Dr Michał Wójcik to renomowany specjalista w dziedzinie chirurgii stomatologicznej, certyfikowany implantolog i członek elitarnego grona lekarzy Implant Master Poland. Swoją wyjątkowe kwalifikacje potwierdził, zdobywając tytuł Chirurga Roku Medicover Stomatologia w 2021 roku. Jego edukacja obejmuje ukończenie Oral Implantology na prestiżowym New York University College of Dentistry oraz Curriculum Implantologiczne Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

Dr Wójcik doskonalił swoje umiejętności w licznych ośrodkach na całym świecie, od Monte Carlo po Królestwo Tonga, co świadczy o jego globalnym doświadczeniu i otwartości na nowe metody leczenia. Ukończył także specjalizację w dziedzinie chirurgii stomatologicznej na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, zdobywając cenne doświadczenie kliniczne.

Jest także absolwentem Digital Smile Design Academy, co umożliwia mu tworzenie funkcjonalnych i estetycznych projektów uśmiechu, wykorzystując najnowsze technologie cyfrowe. Jego podejście do leczenia jest holistyczne i oparte na amerykańskim modelu leczenia, co oznacza indywidualne planowanie leczenia z naciskiem na estetykę i zdrowie każdego pacjenta. Dr Wójcik, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, z pasją łączy naukę z praktyką, oferując swoim pacjentom kompleksową, najwyższej jakości opiekę.