Ile kosztują implanty zębów

Implanty zębów to doskonały sposób na odzyskanie pełnego uśmiechu, który został utracony np. w wyniku wypadku. Implant przypomina wyglądem śrubę i stanowi swoistą podporę dla uzupełnienia protetycznego, takiego jak korona porcelanowa albo cała proteza. Implantologia to jedna z najbardziej zaawansowanych dziedzin stomatologii, dlatego warto postawić na najlepsze produkty i doświadczonych lekarzy. Implanty zębowe – ile kosztują i od czego zależy ich cena?

Dwóch dentystów w niebieskich fartuchach zapewnia opiekę periodontologiczną pacjentowi w Katowicach.
Chirurg dr Marek Adwent oraz protetyk dr Tomasz Śmigiel podczas zabiegu w katowickiej Śmigiel Implant Master Clinic

OD CZEGO ZALEŻY CENA IMPLANTÓW ZĘBÓW?

Koszt implantów zębów zależy od kilku czynników:

 • doświadczenia lekarza – w Śmigiel Implant Master Clinic pacjentem opiekuje się zespół specjalistów, w tym doktorzy Tomasz Śmigiel i Marek Adwent. Pierwszy z nich jest w czołówce stomatologów w naszym kraju, współtworzył jeden z pierwszych na świecie branżowych magazynów dotyczących wirtualnej stomatologii. Drugi to niezwykle doświadczony chirurg szczękowy. Obaj są członkami prestiżowego stowarzyszenia Implant Masters Poland i pierwszymi polskimi lekarzami, którzy ukończyli studia podyplomowe na Uniwersytecie im. J.W. Goethego we Frankfurcie. Razem tworzą duet, który dla pacjentów leczących się w naszej klinice stanowi gwarancję sukcesu.
 • rodzaju implantu – implant, jak każdy inny produkt, posiada swoje lepsze i gorsze odpowiedniki. W Śmigiel Implant Master Clinic pracujemy na implantach z grupy premium – Ankylos firmy Dentsply, które posiadają dożywotnią gwarancję. Implanty tak wysokiej klasy pozwalają lekarzom na skuteczne leczenie, a pacjentom zapewniają spokój i bezpieczeństwo.
 • dodatkowych zabiegów – czasem zdarza się, że przed wszczepieniem implantu konieczne są dodatkowe zabiegi.Jeśli na przykład doszło u pacjenta do zaniku kości, na skutek ekstrakcji zębów sprzed kilku lat, to aby można było wszczepić poprawnie implant, należy ją najpierw odbudować.

znajdziemy dogodny termin

umów się na konsultację

Zadzwonimy do Ciebie

  [text kreacja class:wpcf7-display-none "[_url]"]

  Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.
  Kobiece zęby są pokazane obok implantu dentystycznego, pokazując koszt implantów zębów.
  Z czego składa się implant zębowy?

  ILE KOSZTUJĄ IMPLANTY ZĘBOWE?

  Cena implantów zębów zależy od wielu czynników, a ostateczny koszt uzależniony jest od oczekiwań pacjenta, jakości produktu czy koniecznością przeprowadzenia dodatkowych zabiegów. Sama część chirurgiczna implantu to koszt ok. 3700 zł. To inwestycja, która niejednemu pacjentowi naszej kliniki odmieniła życie – to prywatne bądź zawodowe.

  EKSPERCI ŚMIGIEL IMPLANT MASTER CLINIC

  chirurdzy stomatologiczni W KATOWICACH

  znajdziemy dogodny termin

  umów się na konsultację

  Zadzwonimy do Ciebie

   [text kreacja class:wpcf7-display-none "[_url]"]

   Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.