Leczyć, by wyleczyć

Implantologia wpisała się na stałe w możliwości stomatologicznego leczenia. Pacjenci to wiedzą, dlatego tak wielu z nich pojawia się w gabinecie. Zdesperowani, z wyrzutami sumienia, że doprowadzili się do takiego stanu. To właśnie implant ma ich zdaniem rozwiązać problem i uzdrowić samopoczucie. Wydaje się proste, ale wcale takie nie jest.
Kolekcja różnorodnych okuć, w tym mosiężnych i pozłacanych.
Implanty

implanty - nie powinieneś czekać

Jeżeli pierwsze zęby stracimy w wieku dwudziestu lat lub wcześniej, to decydując się na ich uzupełnianie po czterdziestce, nie cofniemy czasu. Cudem i przekleństwem zarazem jest nasza – ludzka zdolność do adaptacji.

Zawsze, gdy coś wydarza się w naszym życiu, możemy się przystosować. Dotyczy to także zdrowia. Organizm potrafi dopasować się do nowych warunków. Gdy stracimy jeden ząb, prawie nic się nie zmienia. Ale gdy stracimy ich więcej, dzieje się już wiele. Zęby przemieszczają się, dążą do kontaktu z tymi, które pozostały, żebyśmy mogli sprawnie gryźć. Mądre? Proces trwa latami, a zęby w tym czasie przechylają się, wysuwają i robią w tym celu co się da. To wspomniany cud. Przekleństwo to koszty, jakie przez ten proces ponoszą zęby przednie, które wychylają się i ścierają. To drugi z powodów, dla których najczęściej zgłaszają się do gabinetu pacjenci. Chcą poprawić estetykę, odmienić krótkie, poszarpane i nierówne siekacze. A my jesteśmy w kropce. Bo bez leczenia wspomagającego nie wyleczymy pacjenta. Jest przecież różnica między „leczyć”, a „wyleczyć”. Dla nas liczy się tylko ten drugi wariant.

znajdziemy dogodny termin

umów się na konsultację

Zadzwonimy do Ciebie

  [text kreacja class:wpcf7-display-none "[_url]"]

  Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.

  Nie jest sztuką po prostu założyć implant

  Sztuką jest wybrać właściwy implant i odpowiednio przygotować pacjenta pod kontem zgryzowym, higienicznym i mechanicznym. Sztuką jest zbudować na implancie trwałe uzupełnienie. Tylko to zdecyduje, czy pozostanie ono na miejscu do końca życia. Czym zatem powinien kierować się implantolog? Co decyduje o trwałości danego implantu?

  Na rynku pełnym różnych rozwiązań jest jak z samochodami. Każdy powinien zastanowić się, czy w przypadku zdrowia warto brać inną opcję pod uwagę niż przysłowiowy mercedes.

  Implanty z grypy Premium mają długoletnią historię, przeszły setki testów klinicznych, badań statystycznych potwierdzających ich jakość i perfekcyjne dopracowanie. Wybraliśmy dla swoich pacjentów niemiecki system z ponad dwudziestopięcioletnią historią kliniczną- Ankylos®. Implant stworzony przez profesora G.H. Nentwiga oraz doktora Dipl. Ing. Waltera Mosera jako TissueCare Concept to system wyjątkowy nawet w grupie Premium. Jedyny spełnia wszystkie wymogi „Soft Issue Care”. Co to oznacza dla pacjenta? Trwałość i bezpieczeństwo.

  1. Bacteria- proof Connection: stożkowe połączenie implantu z łącznikiem. Ochrona połączenia przed bakteriami- powstrzymuje przed kolonizacją bakterii w implancie, a co za tym idzie- przed zanikiem kości wokół implantu i jego utratą.
  2. No Micromovement: brak mikro ruchów – powstrzymuje zanik kości w perspektywie wielu lat.
  3. Platform Switching: utrzymuje stabilną kość i zdrowe dziąsło wokół implantu.
  4. Microroughened to the Interface: mikrostruktura całej powierzchni implantu – umożliwia narastanie kości i zapewnia zdrowie tkankom miękkim.
  5. Subcrestal Placement: zakładane są głębiej niż inne implanty. Najlepsza estetyka, o 90 procent mniejsza konieczność odbudowy kości, stabilność bazy kostnej na lata.
  Czarno-biały obraz komórki rakowej poddawanej leczeniu w celu jej wyleczenia.
  Osteoblast, czyli komórka kościotwórcza rozpoczynająca proces integracji kości z implantem.

  EKSPERCI ŚMIGIEL IMPLANT MASTER CLINIC

  chirurdzy stomatologiczni W KATOWICACH

  znajdziemy dogodny termin

  umów się na konsultację

  Zadzwonimy do Ciebie

   [text kreacja class:wpcf7-display-none "[_url]"]

   Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.